Na našej webstránke je možné platiť 3 spôsobmi:

- dobierkou: Cenu za tovar uhradíte v hotovosti priamo pri preberaní tovaru (hotovosť preberá od kupujúceho prepravca).
- poštovou poukážkou: Cenu za tovar uhradíte vopred v hotovosti prostredníctvom poštovej poukážky na pošte. Údaje, potrebné k platbe sú nasledovné: Silvia Šurianská OSTROV DETÍ, Jilemnického 1768/62 , 95803 Partizánske ,č.ú. 4006347978/7500 ČSOB banka. Tovar Vám bude expedovaný až po prijatí celej kúpnej ceny za tovar. Pri platbe je nevyhnutné uviesť meno a priezvisko kupujúceho.
- prevodom na účet: platba vopred bankovým prevodom. Tovar Vám bude expedovaný až po prijatí celej kúpnej ceny za tovar na číslo účtu č.u. 4006347978/7500.  Pri platbe je nevyhnutné uviesť ako variabilný symbol číslo objednávky, meno a priezvisko kupujúceho.

Na prepravu tovaru kuriérom využívame služby prepravnej spoločnosti Slovenská Pošta a.s. a Zasielkovňa. Štandardná doba doručenia je jeden deň (zásielku dostanete nasledujúci pracovný deň) ak je tovar skladom a tovar je poistený.

Cena dopravy je 3€ do 1kg.

UPOZORNENIE: V žiadnom prípade nepreberte vážne poškodenú zásielku. Ak by sa vám zdalo, že napriek poškodeniu balíka by tovar nemusel byť poškodený, preberte zásielku iba s podmienkou, že si tovar na mieste skontrolujete a o prípadnom poškodení spíšete s kuriérom zápis. Mechanicky poškodený tovar nie je možné reklamovať.